Javni razpis za sofinanciranje prireditev TD

Dodano: 26.02.2010

Turistična zveza Slovenije je že drugo leto nosilka Javnega razpisa za sofinanciranje prireditev turističnih društev v letu 2010. Za pomoč uspešnemu prijavljanju društev TZS pripravlja predstavitev razpisa, ki bo 16.3.2010 ob 12. uri v sejni sobi Turistične zveze Slovenije. Opozorili bi vas radi na pomembne sestavine razpisa, ki jih morate posebej upoštevati in zaradi katerih morda nis...

Turistične tržnice festivala Turizmu pomaga lastna glava

Dodano: 24.02.2010

Razstava Ivana Napotnika

Dodano: 18.02.2010

Prijazno vabljeni na ogled razstave akademskega kiparja Ivana Napotnika (1888 - 1960). v Muzeju premogovništva Slovenije.