Predstavite se na sejmu Alpe - Adria 2023

Prijavni obrazec se nahaja na PORTALU TZS ( www.tzs.link ) od 3.1. do vključno 19.1.2023.

05. januar 2023

Turistična zveza Slovenije tudi v letu 2023 tradicionalno najema dvorano za predstavitev turistične društvene organizacije. Okoljske in zdravstvene razmere so močno okrepile naše zavedanje o pomenu zdravja, dobrega počutja, dobre telesne in duševne kondicije. Predstavite svojo društveno dejavnost in obiskovalcem sejma ponudite ideje za preživljanje zelenega, aktivnega in zdravega turizma.

Na podlagi prejetih prijav bomo naredili seznam sejemskih nastopov in pri tem skušali v čim večji meri upoštevati vaše želje. Prednost bodo imela društva, ki se bodo predstavljala vse dni sejma oziroma se bodo predstavljala znotraj regijske zveze.

Kako uredim mejling listo?

Malo dobrodelnsti

Turistično društvo Šentilj pri Velenju
02. Feb 2023

Mladi so za športni turizem - Glasujte za naj promocijski spot