40. let turističnega društva Destrnik

Turistična zveza Slovenije je na včerajšnji slavnostni prireditvi podelila kar 24 priznanj.

09. maj 2022

Turistično društvo Destrnik je bilo ustanovljeno leta 1966 in letos praznuje 40. let delovanja. Šteje častitljivih 140 članov.

S svojim delovanjem sodi med primere dobre prakse v turistični društveni organizaciji, zato so na včerajšnji slavnostni prireditvi prejeli jubilejno priznanje Turistične zveze Slovenije za 40. let delovanja.

Podpredsednik TZS Jože Prah je pisno priznanje z bronastim znakom za 20. let delovanja podelil tudi Ljudskim pevkam Urbančankam, saj z ljudskim petjem predstavljajo Občino in TD Destrnik. Pisno priznanje z bronastim znakom je romalo tudi na Občino Destrnik, saj slednja že štiri desetletja podpira in pomaga pri razvoju turističnega društva.

Bronasti znak in pisno priznanje je prejelo 18 članic in članov TD Destrnik, Srebrni znak in pisno priznanje en član, zlati znak in pisno priznanje pa član in čanica.

Fotografije: Jože Prah

Vesele velikonočne praznike

29. Mar 2024

Vabljeni v Mercator, na sprehod po kulinaričnih tradicijah