Državno tekmovanje Turistični vodnik 2021

Turistična zveza Slovenije že osmo leto zapored prireja tekmovanje Turistični vodnik za vse mlade.

10. oktober 2021

Turistična zveza Slovenije že osmo leto zapored prireja tekmovanje Turistični vodnik za vse mlade, ki si želijo novih izkušenj in znanja s področja turističnega vodenja po Sloveniji. Državno tekmovanje letos poteka v Portorožu in Piranu, ki so ga prijavljeni tekmovalci že obiskali in spoznali v sklopu izobraževalne delavnice. V vlogi turističnega vodnika pa se bodo preizkusili na vodenju na temo Portorož-Piran za mlade. Poleg izkušenj si bodo najboljši tekmovalci prislužili bronasto, srebrno ali zlato značko ter neprecenljive nagrade v obliki bona za udeležbo na tečaju in opravljanje izpita za nacionalnega turističnega vodnika.

Vabljeni, da se nam pridružite v torek, 19. oktobra ob 10. uri v Portorožu, in morda se bo tudi v vas prebudila želja, da se v prihodnjem letu prijavite na tekmovanje. Predhodne prijave so obvezna na info@turisticna-zveza.si.

Potek državnega tekmovanja:

10.00              zbor udeležencev – pred Grand hotelom Kempinski v Portorožu in žrebanje odsekov

10.15 – 12.00 praktični del tekmovanja – vodenje po odsekih Portorož - Piran

KulTura