Moja dežela 2024 na RTVSLO

Spoznajte spremembe, ki smo jih letos uvedli v izbor Moja dežela - lepa in gostoljubna, po novem samo še Moja dežela.

23. avgust 2024

S tokratno (19.8.2024) Radijsko delavnico znancev so obiskali eno najbolj turistično zaznamovanih občin pri nas – v Podčetrtku… V času obiska se je pri njih mudila strokovna komisija Turistične zveze Slovenije zaradi ocenjevanja urejenosti slovenskih krajev v okviru tradicionalne akcije Moja dežela 2024. Ob gostitelju oddaje županu občine Podčetrtek Petru Misji – on je tudi podpredsednik TZS, so sodelovali še člani omenjene komisije – Polona Frelih – novinarka, samostojna svetovalka za PR, marketing in publikacije, urednica Lipovega Lista, ki je uradno glasilo TZS, Vanja Ločniškar – predsednika Turistične zveze Medvode, Klara Klavc – študentka 3.letnika brežiške Turistike, Monika Mohar – vrtnarka iz Medvod, Boštjan Misja – direktor Turizma Podčetrtek, Bistrica ob Sotli in Kozje in Mihaela Juričan Šelekar – predsednica Turističnega društva Podčetrtek. Torej – akcija MOJA DEŽELA 2024 kot algoritem domoljubja, zdravega patriotizma in dejavne ljubezni do domovine! Tehnična realizacija Boštjan Feguš. Oddajo je pripravil in vodil Tone Petelinšek . V.d.odgovornega urednika nacionalnega programa Radia Maribor Danijel Poslek.

Vljudno vabljeni k poslušanju oddaje Radijska delavnica znancev.

Razpis za sofinanciranje dejavnosti TDO v letu 2024

30. Aug 2024

Žužemberški Seisenbergensis Tumultus bo na Renesančnem festivalu v Koprivnici

21. Aug 2024