Novice

Namenite nam 1% dohodnine

Izpolnite obrazec in ga oddajte najkasneje do 31.decembra 2025.

22. september 2025

Deli s prijatelji

Vsak, ki v Sloveniji plačuje dohodnino, lahko do 1 % svoje dohodnine nameni nevladnim organizacijam. Kot davčni zavezanec lahko izberete največ deset organizacij in s tem odstotek svoje dohodnine namenite za njihovo delovanje. Takšna donacija vas nič ne stane, saj gre ta odstotek sicer v proračun. Podprite Turistično zvezo Slovenije in nam omogočite, da bodo naši programi še bogatejši. 

Najlepša hvala za vašo podporo.

Če želite si lahko obrazec tukaj tudi prenesete (.pdf), ga ročno izpolnite in oddate  osebno ali po pošti na pristojni davčni urad ali pa kar na naslov Turistična zveza Slovenije, Miklošičeva 38, 1000 Ljubljana najkasneje do 31.12.2025.

Vlogo za namenitev dela dohodnine lahko oddate tudi preko spletne strani E-davki (klik). Po prijavi na spletno stran, poiščete na desni strani zavihek »Namenitev dela dohodnine« in vpišete našo davčno številko 78442249. Spodaj je potrebno klikniti še gumb »Oddaj vlogo«.

Oglejte si tudi

Novice

Slovenski dan brez zavržene hrane

24. Apr 2026
Novice

Svetovni dan Zemlje 2026: Naša moč, naš planet – tudi skozi turizem

22. Apr 2026
Novice

Pravilnik za izvedbo festivala in tekmovanja Turizmu pomaga lastna glava

14. Apr 2026

Pridobite svojo Člansko Kartico

Članska kartica

Prijavite se na naše E-novice

Prijava na e-novice