Razpis za sofinanciranje dejavnosti TD/zvez v letu 2022

Rok za oddajo vloge je petek 23.9. 2022

01. september 2022

Z velikim veseljem objavljamo javni razpis za sofinanciranje dejavnosti TDO v letu 2022. Letos namenjamo 145.000 eur za sofinanciranje dejavnosti turističnih društev/občinskih in medobčinskih zvez ter 15.000 eur za sofinanciranje dejavnosti regijskih turističnih zvez. V prilogi pošiljamo celotno dokumentacijo razpisa in vas hkrati opozarjamo na roke, na katere smo vsi skupaj vezani skladno s Pogodbo o sofinanciranju programskih aktivnosti TZS v letu 2022 s strani MGRT.

Posebej bodite pozorni na:

Rok oddaje vlogepetek, 23.9.2022

Vloga sestoji iz: Priloge 1 - Prijavnega obrazca , Priloge 2 - Prijavne vloge, Izjava zastopnika in izpis AJPES dodatni podatki k izkazu poslovnega izida za 2021. Prilogo 1 in Prilogo 2 oddate elektronsko in v tiskani verziji skupaj z Izjavo zastopnika in AJPES izpisu priporočeno po pošti na TZS, Miklošičeva 38, 1000 Ljubljana. Označba ovojnice! Če imate dodeljen status o delovanju v javnem interesu na področju turizma, priložite tudi sklep ministrstva.

Obvestilo o dodelitvi sredstev prejmete po e pošti najpozneje 14.10.2022. Po navadni pošti priporočeno prejmete sklep o višini sredstev in Pogodbo v podpis.

Rok za oddajo podpisane pogodbe in poročila: petek, 28.10.2022.   Poročilo je enostavno – priložite le kopije računov najmanj v višini sofinanciranih sredstev

Priloga 1 – Prijavni obrazec:

Dostop skozi Portal www.tzs.link z geslom!. Kliknete na modul obrazci, sofinanciranje TDO, ustvari novo prijavo – preverite točnost podatkov in oddajte obrazec s klikom na gumb "Shrani in pošlji", nato obrazec tudi sprintajte.

Priloga 2 – Prijavna vloga:

Za vstop v sistem za oddajo vlog , https://turisticna-zveza.si/prijava se morate registrirati (če še niste)  https://turisticna-zveza.si/registracija. Lahko se registrirate z istimi podatki kot jih imate za vstop v sistem za urejanje društvene kartice. Navodila za registracijo in oddajo vloge prilagamo v priponki.

Vse dodatne informacije v zvezi s razpisom dobite na Turistični zvezi Slovenije, pri strokovni službi TZS, na telefonski številki 01 434 16 70, vsak delovnik od 9.00 ure do 11.00 ure oziroma po elektronski pošti info@turisticna-zveza.si.

Planirana je tudi zoom delavnica in sicer za torek 13.9.2022 ob 17 uri. Podrobnejše informacije prejmete v naslednjem tednu.

Lepo pozdravljeni,

Ekipa TZS