Prijava na sodelovanje v akciji Zelena mandala za biotsko raznovrstnost Slovenije

Vabljeni k sodelovanju v akciji Turistične zveze Slovenije in ustvarite zeleno mandalo. Potekala bo od 20. maja 2021, ko obeležujemo Svetovni dan čebel, do 22. maja 2021, ko ob Svetovnem dnevu biotske raznovrstnosti praznujemo Zeleni dan slovenskega turizma. Ob koncu akcije bomo na TZS iz vseh prispelih fotografij ustvarili Vseslovensko turistično mandalo.

Mandalo ustvarite iz naravnih materialov, ki ste jih našli v gozdu (gozdna mandala), na travniku (travniška mandala), v morju (morska mandala), lahko pa tudi iz avtentičnih jedi vašega kraja (kulinarična mandala). Lahko jo ustvarite iz česarkoli, zato končno odločitev prepuščamo vaši domišljiji!

Zeleno mandalo ustvarite v še posebej privlačnem, a neznanem kotičku vašega kraja in ga na ta način dodatno promovirajte.

Izpolnjeno prijavnico pošljite najpozneje do petka 14. 05. 2021 na elektronski naslov: info@turisticna-zveza.si

Tri fotografije: skritega kotička, ustvarjanja mandale ter same mandale, pošljite na naš elektronski naslov info@turisticna-zveza.si najpozneje do 22. 05.2021 do 12.00 ure. Ob oddaji obvezno pripišite lokacijo skritega kotička, kjer ste mandalo ustvarili.

Opomba: Fotografije naj bodo barvne, v formatu JPG ali JPEG (v velikosti do 1MB in ločljivosti 1920x1080 in 72 dpi). Z oddajo fotografij avtor potrjuje avtorstvo fotografije in soglaša, da organizator objavlja fotografije prijavljene v okviru natečaja v nedobičkonosne namene brez nadomestila.