Glasovanje

15. mednarodni festival Več znanja za več turizma Tema festivala: KULTURA IN TURIZEM

Spletno glasovanje je zaključeno

Rezultate najdete v zavihku Rezultati.

1. Vse blagoslove tebi, Ljubljana!

Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana

2. Skejtanje in skejtparki kot turistični produkt

SUAŠ Ljubljana

3. CoolTURIZEM

VIZ Višnja Gora

4. Od Stiških rokopisov do Desetega brata

SŠ Josipa Jurčiča

5. Po sledeh starih Kočevarjev do Krokarja

Gimnazija in SŠ Kočevje

6. Mladi raziskovalci Zasavja

SŠ Zagorje

7. #VinoKult

SŠGT Maribor

8. KULtura Maribora

SŠGT Maribor

9. Kdo si, kurent?

ŠC Ptuj, Ekonomska šola Ptuj

10. Kul - tura na Pohorju

SŠ Slovenska Bistrica

11. Čas za Koroško!

ŠC SG, SŠ Slovenj Gradec in Muta

12. K3 - Koroška kulturna krajina

ŠC SG, SŠ Slovenj Gradec in Muta

13. Slofest na Menini planini

SŠGT Celje

14. Doživetje rudarskega Velenja

ŠC Velenje, Šola za storitvene dejavnosti

15. Etno pustolovščina na kmetiji Pr'Krajnk

ŠC Velenje, Višja strokovna šola

17. Gorenjske hribovske cerkve trail

ŠC Kranj, Srednja ekonomska, storitvena in gradbena šola

18. Prešerno po gradovih

Gimnazija Franceta Prešerna

19. Po poteh tržiškega zmaja

SGTŠ Radovljica

20. Na Roblek bom odšel

SGTŠ Radovljica

21. Žbrinca nosi pravce

ŠC NG, Srednja ekonomska in trgovska šola Nova Gorica

22. Kul - tura po Koprskem zelenem podeželju

Srednja ekonomsko poslovna šola KP

23. Pojdimo se solit

Srednja ekonomsko poslovna šola Koper

24. Vodič po koprskih vodnjakih

Srednja ekonomsko poslovna šola Koper - ekonomski tehnik

25. Kraška pravljica

ŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola

26. Sežana mesto poezije

ŠC Srečka Kosovela Sežana

27. Ulka

ŠC Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola

28. Zbudi se, Novo mesto!

Grm NM - center biotehnike in turizma, SŠGT

29. Kulturna dediščina vinogradništva skozi korenine dolenjskih trt

Grm NM, SŠGT

30. Za bistro glavo v naravo

Grm NM, Kmetijska šola Grm in biotehniška gimnazija

31. Z metuljčkom v vinograd

Ekonomska šola NM, Višja strokovna šola

32. Trije Možje

Ekonomska in trgovska šola Brežice

33. Kulinarična noč v Kostanjevici

Ekonomska in trgovska šola Brežice

34. Ples ljubezni med valovi reke Mure

Ekonomska šola Murska Sobota

35. Zgodbe mlinskih koles

SŠGT Radenci

36. Čezmejna roža

Državni izobraževalni zavod s slovenskim učnim jezikom Cankar - Vega - Zois

37. Grad u bojama

Javna ustanova Srednješkolski centar Petar Kočić

38. Zlatne ruke Zvornika

Javna ustanova Srednješkolski centar Petar Kočić

39. Vonj stoletij, kadila in španskega bezga

Ugostiteljsko - turistička škola sa domom učenika

40. Mnoštvo čudesnih sunaca u žutom oku suncokreta

Srednja stručna škola dr. Radivoj Uvalić

41. Tramvaj, kultura i osječki turizam

Ugostiteljsko turistička škola Osijek

42. Adventska bajka u Opatiji

Ugostiteljska škola Opatija

43. Walk through the centuries of Herceg Novi

JU Srednja mjesovita skola Ivan Goran Kovačić