Gostovanja v oddaji Jutro na Planet TV: Na izlet s TZS

Za uporabnikom prijazno odkrivanje skritih kotičkov Slovenije je Turistična zveza Slovenije pred poletno turistično sezono poskrbela z novim digitalnim produktom - Moj izlet.si, ki omogoča načrtovanje še neodkritih doživetij in vročih destinacij iz vsakoletnega natečaja Moja dežela – lepa in gostoljubna.

23. avgust 2023

Ekipa Turistične zveze Slovenije je v Jutranjem programu Planeta TV predstavila natečaj Moja dežela - lepa in gostoljubna, prvo slovensko tekmovanje v trajnostnem in zelenem turizmu, ki poteka že 32. leto zapored.

Spregovorili so tudi o novi digitalni aplikaciji Moj-izlet.si, ki popotnikom omogoča edinstveno in prilagojeno potovanje po Sloveniji. Z njo lahko vsak sestavi svojim željam prilagojen izlet, ki lahko vključuje znamenitosti, doživetja, kulinariko, pohodniške poti, lokalno nakupovanje itd.

Vabljeni tudi k ogledu prispevkov s terena v Vodomčevem gaji in v Županovi jami.

S Turistično zvezo Slovenije se odpravite tudi na izlet v Šempeter v Savinjski dolini, kjer imajo Rimsko nekropolov, Rimsko cesto ter Jamo Pekel.

Ste že obiskali Senovo? Vljudno vabljeni.

Ste že slišali za idilično kraško vasico Kosovelje? Vljudno vabljeni.

Aplikacijo "Moj izlet" si lahko prenesete tudi na vaš telefon. Uživajte v uporabi.

Zaključni festival Turizmu pomaga lastna glava navdušil obiskovalce

16. May 2024

blagoslov motorjev