Razpis 10. tekmovanje za Turističnega vodnika

Turistična zveza Slovenije razpisuje 10. tekmovanje za Turističnega vodnika.

21. februar 2023

Turistična zveza Slovenije razpisuje 10. tekmovanje za TURISTIČNEGA VODNIKA, ki je namenjeno mladim od 16 do 29 leta. Turistični vodnik je velikokrat prva in edina vez med turisti in lokalnim okoljem ter zato neprecenljiv del turistične ponudbe kraja. Nanj se gostje/turisti obračajo za nasvete, zato sta pomen in vloga turističnega vodnika zelo velika. Posamezniku nabor neformalnega znanja odpira prostor za razvijanje novih veščin in spretnosti, pridobitev izobrazbe, mogoče celo zaposlitve. Glavna nagrada je brezplačno opravljanje izpita za pridobitev nacionalne licence za turistično vodenje.

Rok za prijavo na tekmovanje je 21. marec 2023, prijavnico pošljite na info@turisticna-zveza.si. Državno tekmovanje bo potekalo septembra 2023 v Škofji Loki.

Šola oz. turistično društvo lahko na tekmovanje prijavi največ dva kandidata.

Prijavnica
355.5 KB
Pravilnik
837.36 KB

Renesančna Soteska

23. Apr 2024

Turistično športno društvo Gora znova aktivno!

Turistično športno društvo Gora
23. Apr 2024

Svetovni dan zemlje: Planet proti plastiki

22. Apr 2024