Špan Center mobilnosti za udobno, prijetno in varno akcijo Moja dežela – lepa in gostoljubna

Fotografije naše komisije v vašem kraju nam lahko pošljete na: info@turisticna-zveza.si in skupaj s ključnikom (#) vašega kraja jo bomo objavili na našem FB in Instagram profilu.

05. julij 2022

Strokovna komisija natečaja Moja dežela – lepa in gostoljubna, ki ga že 31. leto prireja Turistična zveza Slovenije, se je danes odpravila na pot, ki bo trajala skoraj dva meseca.

Do konca avgusta bodo prečesali Slovenijo in ocenili 43 izletniških točk, 25 izletniških krajev, 33 mest ter 21 jeder, 6 turističnih krajev, 9 zdraviliških krajev, 7 mladinskih prenočišč, 20 kampov in glampingov ter  31 tematskih poti.

Za udobno, prijetno in varno ocenjevalno izkušnjo so poskrbeli pri Špan Centru mobilnosti, kjer so nam omogočili sponzorski najem avtomobilov, ki jih boste prepoznali po nalepki Turistična zveza Slovenije in sloganu Turizem smo ljudje.

V torek 5. 07. je komisija že obiskala Pomurje in sicer grad Rakičan, Moravske toplice, Filovce ter Dobrovnik z jezerom. Ste jih morda opazili?

Avgustovski Lipov list

09. Aug 2022